SAYFA BAŞINA DÖN

Bükreş Şehir içi Ulaşım

Bükreş şehir için ulaşım açısından oldukça gelişmiştir ve Romanya’daki en iyi ulaşım ağına sahiptir. Metro, otobüs, tramvay, minibüs ve troleybüsler ile şehir içinde dilediğiniz bölgeye gidebilirsiniz. Metrorex şirketi tarafından işletilen toplu taşıma araçlarına sahip olan şehrin ulaşım ağı, Avrupa Birliği ülkeleri arasında en gelişmiş olanlardandır. Sadece, 05.00 ile 23.00 saatleri arasında hizmet veren M1, M2, M3, M4 isimli 4 metro hattı sayesinde bile şehri rahatça dolaşmak mümkündür.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.