SAYFA BAŞINA DÖN

Bükreş’e Nasıl Gidilir?

Her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Bükreş’e hava yoluyla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’dan direkt uçuşla Bükreş’e yolculuk süresi yaklaşık 1 saat 10 dakikadır. Bükreş uçak bileti fiyatlarını Pegasus üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bükreş Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Bükreş Havalimanı şehir merkezine 17 km uzaktadır. Bükreş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüs, tren ve taksi kullanarak ulaşabilirsiniz. Otobüsler 05.30 ile 22.30 saatleri arasında hizmet verir ve havalimanının çıkışında yer alan duraklardan kalkar. Bu otobüslerle, yaklaşık 45 dakika süren bir yolculuktan sonra şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Eğer şehir merkezine ulaşım için tren tercih ederseniz yolculuğunuz yaklaşık 1 saat sürecektir. Daha rahat bir ulaşım için havalimanında yer alan taksi seçeneklerini kullanabilirsiniz. Pegasus araç kiralama hizmetinden faydalanarak, daha konforlu bir seyahat deneyimi yaratabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.