SAYFA BAŞINA DÖN

Bükreş’e Ne Zaman Gidilir?

Karasal iklim tipine sahip olan Bükreş’te yaz ayları sıcak kış ayları ise soğuk ve karlı geçer. Bu nedenle şehre ilkbahar ve sonbahar aylarında seyahat planı düzenlemek en doğru tercihtir. Özellikle nisan, mayıs, haziran, eylül ve ekim aylarında oldukça keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Ancak sonbaharda yağmura yakalanma riskiniz olacağı için her an temkinli olmayı ve yanınızda kalın kıyafetler ve yağmurluk getirmeyi unutmayın.

UCUZ UÇUŞ BUL

Bükreş’teki Festivaller

Renkli ve eğlenceli bir sosyal yaşama sahip olan Bükreş’te yıl boyunca çeşitli festivaller düzenlenir. Seyahat planınızı festivallerin olduğu tarihlere göre planlayarak çok daha neşeli bir tatil geçirebilirsiniz. 

  • Bestfest Müzik Festivali (Temmuz)
  • Bükreş Bienali (Mayıs)
  • Bükreş Tenis Turnuvası (Eylül)
  • Avrupa Festivali (Mayıs)
  • Modern Dans Festivali (Ekim)

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.