SAYFA BAŞINA DÖN

Bükreş’te Nerede Ne Yenir?

Osmanlı mutfağına yakın olan Romen mutfağında turşudan işkembe çorbasına, sebze çorbasından lahana sarmasına kadar benzer lezzetlere rastlayabilirsiniz. Bükreş’e gidildiğinde kızarmış hamurun üzerine krem peyniri ile yaban mersini reçelinden yapılan “papanaşi” tatlısını, “mici” olarak bilinen köftesini ve “carnati” adı verilen sucuğun tadına bakmadan dönmeyin.

  • La Mama: Ciorba de Burta, Muraturi, Mamaliga
  • Caru’ Cu Bere: Sarmale, Ciorba de fasole cu ciolan
  • Divan: Papanaşi, Carnati

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.