Giresun'a Nasıl Gidilir?

Doğal güzellikleri ve tarımsal faaliyetleri ile ön plana çıkan Giresun yıl boyunca en sık ziyaret edilen şehirlerimizden biridir. Giresun’a Pegasus Havayolları’nın İstanbul'dan direkt uçuşları bulunuyor. Başka şehirlerden Giresun’a gitmek için Pegasus’tan Giresun uçak bileti satın alarak aktarmalı olarak şehre ulaşım sağlanabilir.

Giresun Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Şehir merkezinde yaklaşık 30 km uzakta yer alan havalimanına şehir merkezinden ulaşım otobüs, minibüs, taksi, HAVAŞ servisleri ve araç kiralama ile sağlanır. Rahatına düşkün olanlar havalimanında bulunan araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak daha konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşabilir. HAVAŞ ile seyahat etmek isteyen yolcular ise hemen her saat başı HAVAŞ servisleri ile havalimanı şehir merkezi arasında ulaşım sağlayabilir.


ARAÇ KİRALA

Giresun Şehir içi Ulaşım

Giresun’da şehir içinde en sık kullanılan ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Ayrıca şehirde minibüs, taksi ve araç kiralama yöntemleri ile de şehir içinde gezme imkânı bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşımda kullanılan yöntemlerin hepsinde nakit ödeme yöntemi kullanılır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.