SAYFA BAŞINA DÖN

Giresun'a Ne Zaman Gidilir?

Giresun ne zaman gidilir

Kıyı kısımları Karadeniz iklimi, iç kısımları karasal iklim etkisinde bulunan Giresun yılın büyük bölümünde yağışlıdır. Yağışlı olması dolayısıyla Giresun’u ziyaret etmek için mayıs ve temmuz aylarını tercih etmelisiniz. Bu dönem yağış ve sıcaklıklar açısından oldukça ideal bir dönemdir. Giresun seyahatiniz için 3 günlük program yeterlidir.

UCUZ UÇUŞ BUL

Giresun’daki Festivaller

Yeşille mavinin bir araya geldiği ender şehirlerden biri olan Giresun, yıl boyunca birçok festivale ev sahipliği yapar. İşte Giresun festivalleri:

  • Uluslararası Karadeniz Giresun Aksu Festivali (Mayıs)
  • Uluslararası Dereli Kümbet Kültür ve Sanat Festivali (Temmuz)
  • Kuşdili Kültür Turizm ve Sanat Festivali (Temmuz)
  • Çıkrıkkapı Yayla Şenliği (Temmuz)
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.