Hamburg Otelleri: Hamburg’da Nerede Kalınır?

Hamburg nerede kalınır

Almanya’nın ikinci büyük şehri olan Hamburg’da birçok konaklama seçeneğiniz bulunur. Konaklama için en ideal bölgeler; kuzey kesimde yer alan lüks bir bölge olan Harvestehude; gençler tarafından sıklıkla tercih edilen canlı bir bölge olan Rotherbaum; tarihsel yapısı ile önemli bir bölge olan Alstadt (Eski Şehir) ve merkez istasyonun kuzeydoğusunda yer alan ve canlı bir bölge olan St. Georg ‘dur. Alstadt bölgesinde kalmak isterseniz önerilebilecek oteller; Part Hyatt Hamburg, Hotel Atlantic Kempinski Hamburg ve SIDE Design Hotel Hamburg otelleridir.

Özellikle lüks villaları ile ünlü olan Harvestehude bölgesinde önerilebilecek oteller ise; Boardinghouse Hamburg ve Romantik Hotel das Smolka’dır. Hamburg’un öğrenci bölgesi olarak görülen Rotherbaum’u tercih etmek isterseniz, Grand Elysee Hamburg ve Hotel Wagner im Dammtorpalais’i seçenekleriniz arasında tutabilirsiniz. Son olarak St. Georg bölgesinde Le Meridien Hamburg ve Hotel Europäischer Hof Hamburg ise bunlardan ikisi. Ayrıca Kirchenallee caddesinde yoğun olarak bulunan otellere de göz atabilirsiniz. Bunlar dışında daha uygun bütçeli bir seçenek isterseniz şehirde yurt tarzında hizmet veren hostelleri de seçenekleriniz arasına alarak hemen her bütçeye uygun bir tatil planı yapabilirsiniz.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.