Hamburg’a Nasıl Gidilir?

1990 yılından bu yana hizmet veren Pegasus Hava Yolları uygun bütçeli bilet alternatifleri ile Hamburg seyahat planınızı hayata geçirebilirsiniz. Pegasus Hava Yolları'nın İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve Antalya Havalimanı'ndan Hamburg’a direkt uçuşları bulunur. Diğer şehirlerden aktarmalı olan gidebileceğiniz Hamburg uçuş tarihleri için Hamburg uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Hamburg Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Havaalanından şehir merkezine ulaşmak için otobüs ve tren seçeneklerini kullanabilirsiniz. Tren seçeneğini kullanmak isterseniz S1 trenine binerek Ohlsdorf durağına kadar gidebilir, sonrasında bu duraktan U1 hattına aktarma yaparak Farmsen istasyonunda inebilirsiniz. Otobüs seçeneğinde ise Route 606 numaralı otobüsü kullanarak Rathausmarkt durağında inebilirsiniz. Seyahatinizin tamamını daha konforlu kılmak isterseniz, Pegasus araç kiralama sayfasına göz atabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.