tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Şehir Rehberi Şehir Rehberi

Kuveyt'te Ne Alınır?

Otel Önerilerine Göz At Kuveyt'te Ne Alınır?
Keşif Bülteni Keşif Bülteni

Aylık Seyahat Önerileri için E-Bültene Abone Ol

Diğer Şehirler

Sevdiklerinize Kuveyt seyahatinizden hediyeler götürmek istiyorsanız kuzu yününden yapılmış kilimler, halılar, kuru kahve çeşitleri, işleme tabaklar ve magnetler şehirden satın alabileceğiniz hediyelikler arasında.

Bunun yanı sıra göz kamaştıran AVM’lerde yer alan lüks mağazalar da alışveriş tutkunlarını cezbediyor. The Avenuses, Marina ve 360 Mall gibi alışveriş merkezleri, şehrin en işlek noktaları arasında. Souk Al-Mubarakiya ise baharat, hediyelik eşya ve yöresel ürünler için en doğru adreslerden biri. Pazarda pek çok yerel ürünü uygun fiyata bulma şansınız var. 

Kuveyt'te alışveriş

Kuveyt'te Alışveriş

Orta Doğu ülkeleri içinde zenginliğiyle dikkat çeken Kuveyt, alışveriş merkezleri bakımından da oldukça zengin bir şehir. Kuveyt alışveriş merkezleri, aynı zamanda farklı konseptleri ile dikkat çekiyor. Kimi alışveriş merkezi bir metropol gibi dizayn edilmişken kimisi de denize karşı alışveriş yapma imkanı tanıyor.


The Avenues Mall

The Avenues, adından da anlaşılacağı üzere cadde izlenimi verilerek dizayn edilmiş bir alışveriş merkezi ve burada aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Dünya markalarının hemen hepsinin yer aldığı bu dev alışveriş merkezinde uzun saatler geçirebilirsiniz.

Adres: Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Rd | Al Rai Area


Marina Mall

Kuveyt sahil şeridindeki marina içinde bulunan Marina Mall, alışveriş için en keyifli adreslerden biri. Marina Mall’de, alışveriş yapmanın yanı sıra deniz manzarasına karşı kahve içebilir ya da yemek yiyebilirsiniz. Dünyaca ünlü restoran ve fast food zincirlerini bulabileceğiniz bu alışveriş merkezini çok seveceksiniz!

Adres: Salem Al Mubarak Street | Salmiya, Kuwait City


Souk Al-Mubarakiya

Kuveyt’te en keyifli alışveriş deneyimlerinden biri için gitmen gerekeniz yer, Souk Al- Mubarakiya. Burası İstanbul’daki Mısır Çarşısı’nı andıran bir tür pazar. Burada aradığınız birçok şeyi uygun fiyatlarla bulabilirsiniz ama nereye bakacağınızı bilmeniz gerekir! Özellikle baharatlar, yöresel ürünler, el işlemeleri ve hediyelik eşyalar konusunda birbirinden çeşitli ürünlerin bulunduğu bu pazardan, otantik bir Kuveyt hatırası edinmek mümkün.

Adres: Mubarak al-Kabir, Ahmad al-Jaber & Ali al-Salem Streets, Kuwait City


360 Mall

360 Mall, mimarisiyle Orta Doğu’nun otantik dokularını yansıtan bir alışveriş merkezi. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz oldukça büyük bir alışveriş merkezi olan 360 Mall’da; mağaza, restoran ve kafelere ek olarak çocuklarıyla gelenlerin rahatça alışveriş yapabilmesi için oyun alanları da bulunuyor.

Adres: Sixth Ring Road | South Surra, Al Zahra’a Area, Kuwait City

Yukarı Yukarı