Leipzig’e Nasıl Gidilir?

Kongre ve fuarlarıyla ünlü olan Leipzg, her yıl binlerce misafir ağırlar. Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul’dan direkt, diğer şehirlerden ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı uçuşları bulunur. Berlin uçak bileti alarak, Berlin aktarmalı şekilde de şehre ulaşım sağlamak mümkündür.

Pegasus Hava Yolları Leipzig uçak bileti sayfasını ziyaret ederek, uçuş tarihleri ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Leipzig Halle Havalimanı’ndan Şehir Merkezi’ne Ulaşım

Leipzig Halle Havalimanı şehrin 18 km kuzeydoğusunda yer alır ve havalimanından şehir merkezine ulaşım ortalama 20 dakika sürer.

Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayan ve 30 dakikada bir hizmet veren trenler mevcuttur. Aynı zamanda şehir merkezine ulaşımda havaliamanı servisleri de hizmet vermektedir. Dilerseniz, merkeze havalimanından taksi ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leipzig seyahatinizi daha konforlu kılmak için araç kiralamak isterseniz Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Seyahat tarihleriniz için sunulan araç seçeneklerinden ihtiyacınıza uygun olan aracı kiralayabilir, havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.