SAYFA BAŞINA DÖN

Malatya Otelleri: Malatya'da Nerede Kalınır?

Doğu Anadolu’nun en büyük illerinden biri olan Malatya’da pek çok konaklama seçeneği bulunur. Şehrin önemli otelleri arasında Double Tree by Hilton, Ramada Plaza Altın Kayısı, Dival Hotel ve Anemon Otel bulunur. Bu otellerden Anemon Otel ve Dival Hotel diğerlerine göre şehir merkezine nispeten uzak olmakla birlikte Levent Kanyonu ve Malatya Havalimanı’na yakınlığı ile ön plana çıkar.


OTEL REZERVASYONU YAP

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.