SAYFA BAŞINA DÖN

Ordu'dan Ne Alınır?

Ordu’da yöresel lezzetleri bulabileceğiniz pek çok semt pazarı bulunmaktadır. Bu semt pazarlarından kestane balı ve çay gibi şehrin meşhur lezzetlerinden alabilirsiniz. Perşembe ilçesi ve Tirebolu’dan toplanan bu çayları tadını asla unutamayacaksınız. Semt pazarlarının dışında yaylalara çıkarak da pek çok yiyecek alabilirsiniz. Yağ, çilek, mısır ekmeği, reçel, pekmez gibi bir sürü doğal ürünü yaylalarda esnaflardan satın alabilirsiniz. Markaların yer aldığı daha büyük bir alışveriş merkezi isterseniz Novada AVM’yi ziyaret edebilirsiniz.

Ordu kestane balı

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.