SAYFA BAŞINA DÖN

Prag’a Nasıl Gidilir?

Seyahat planlarınız arasında Prag’a gitmek varsa, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kentteki Václav Havel Havalimanı’na Pegasus Hava Yolları ile direkt uçabilirsiniz. Planladığınız tarihler için uygun hava yolu seferlerini Pegasus’un Prag uçak bileti sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz. Diğer şehirlerden Prag’a gitmek için Pegasus’un İstanbul aktarmalı uçuşlarını kullanabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Prag Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Prag Václav Havel Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanından şehir merkezine otobüs, shuttle, taksi, Airport Express gibi pek çok seçenekle ulaşabilirsiniz. 04.00 ile 23.45 saatleri arasında 100 ve 119 numaralı otobüslerle metro aktarmalı olarak çok kolay şekilde merkeze varabilirsiniz. Varış zamanınız 23.47-03.57 arası bir saatse 510 numaralı otobüse binmeniz gerekiyor. Airport Express ile ise yaklaşık yarım saatte merkeze varabilirsiniz. Daha konforlu ve rahat bir yolculuk için taksiyi tercih ederek 50 dakikada kente ulaşabilirsiniz.

Bunlar dışında çok daha konforlu ve bağımsız hareket etmek isterseniz Pegasus’un seyahat planınıza göre oluşturduğu araç kiralama alternatiflerine de göz atabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.