SAYFA BAŞINA DÖN

Prag’da Nerede Ne Yenir?

Çek Cumhuriyeti’ne özgü yerel lezzetleri ile ön plana çıkan Prag'da ve özellikle geleneksel cheesecake ya da trdelnik'in tadına bakmalısınız. Macar et yemeği olan Gulas, kıvamlı ve leziz sebze çorbası olan Kulajda, farklı usulde pişirilen biftek yemeği Svickova Na Smetane, peynirden yapılan Nakladany Hermelin geleneksel Prag yemekleri arasındadır. Apple strudel, sufle, profiterol, meyveyle doldurulmuş hamur işi Ovocne Knedlinky, bir krep çeşidi olan Placinky de Prag’a özgü tatlı çeşitleridir.

  • Geleneksel Prag yemekleri: Vysehradsky Restaurant Kandelabr, Restaurant Pepr a Sul, U Kroka,
  • Svickova Na Smetane, Nakladany Hermel : V Zatisi, U Magistra Kelly, Czech Slovak Restaurant Lounge Bar
  • Et Yemekleri: Restaurace Pod Vysehradem, U Modre Kachnicky, U Bulinu

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.