Priştine'ye Nasıl Gidilir?

Pristine eski köprü

Priştine’ye ülkemizden giden pek çok turist bulunuyor. Türkiye’den Priştine’ye en kolay ulaşım hava yolu ile sağlanıyor. Türkiye’deki tüm şehirlerden İstanbul aktarmalı olarak ulaşabileceğiniz Priştine’ye uçuş tarih ve noktaları için Pegasus Hava Yolları Priştine uçak bileti sayfasının ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Priştine Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Priştine Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım otobüs ve bisikletler ile sağlanır. Bisiklet kullanımının oldukça yaygın olduğu kentte saat başı 2 euro’ya bisiklet kiralayabilmek mümkündür. Bisikletlerin dışında çevre dostu olan otobüsler ile de ulaşım sağlanabilir. Ancak havaalanından şehir merkezine direkt otobüs bulunmadığı için aktarma yapmak gerekiyor. Otobüs oldukça uygun fiyatlı bir ulaşım seçeneği olduğu için sıklıkla tercih ediliyor.

Seyahatinizi çok daha konforlu kılmak isterseniz, Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret ederek Priştine seyahat tarihlerinize göre sunulan seçenekler için ideal aracınızı bulabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.