SAYFA BAŞINA DÖN

Tiran Şehir İçi Ulaşım

Tiran şehir içi ulaşım

Şehir içi ulaşım taksi ve otobüslerle sağlanır. Tiran'da Rinas Expresi otobüsleri faaliyet göstermektedir. Otobüslerin izlediği güzergahlar ile ilgili bilgileri her durakta bulabilirsiniz. Ayrıca Tiran toplu taşıma uygulamasını telefona indirerek, çalışma saat ve güzergahları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Şehir içi ulaşımda kullanılan alternatiflerden biri de taksilerdir.

Şehir içi ulaşımı daha konforlu bir şekilde sağlamak isterseniz, Pegasus'un yolcularına özel olarak sunduğu Pegasus araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz. 


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.