SAYFA BAŞINA DÖN

Van'a Ne Zaman Gidilir?

Van ne zaman gidilir

Karasal iklimin hüküm sürdüğü Van’da kış ayları oldukça serttir. Van seyahatinizi sıcaklığın yükseldiği ilkbahar ve yaz ayları için planlayabilirsiniz. Türkiye’nin en fazla güneş alan şehirlerinden biri olan Van, her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi, doğal güzellikleri, farklı kültürel yapısı ve mutfağıyla renkli bir şehir olan Van’ı gezmek için 2-3 gününüzü ayırmanız yeterlidir.

UCUZ UÇUŞ BUL

Van’daki Festivaller

Van seyahatinizi planlamadan önce şehirdeki festivaller hakkında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden bilgi alabilirsiniz. Festivallerin olduğu tarihlerde seyahatinizi planlamanız daha eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağlayabilir. İşte Van'daki festivaller ve etkinlikler:

  • Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali (Haziran)
  • Erçek Gölü Flamingo Göçü Festivali (Eylül)
  • Akdamar Adası Ayin Törenleri (Eylül)
  • Emrah ile Selvi Kültür Sanat Festivali (Haziran)
  • Kanispi Bal, Ceviz ve Doğa Festivali (Mayıs)
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.