Atina Şehir İçi Ulaşım

Atina şehir içi ulaşım

Gelişmiş bir metro ağına sahip olan Atina’da şehir içi ulaşımı destekleyen tramvay, troleybus, banliyö trenleri ve otobüs hatları bulunuyor. Hızlı bir ulaşım için metronun tercih edildiği şehirde Havaalanı metrosu dışındaki tüm hat yolcularına 70 dakikalık, 1 saatlik ve 5 günlük bilet seçenekleri sunuluyor. Bu biletler aynı zamanda otobüslerde de kullanılabiliyor.

Metro; mavi, yeşil ve kırmızı olmak üzere üç hatta sahip. Bu hatlarla Akropolis, Pire Limanı, Olimpiyat Stadyumu, havalimanı ve pek çok turistik noktaya ulaşabilirsiniz. Şehir merkezi ile güney sahilini birbirine bağlayan tramvaylarda üç hattan oluşur. Birinci hat şehir merkezinden Barış ve Dostluk Stadyumu’na; İkinci hat şehir merkezinden Güney banliyösüne ve son hat da kıyı bölgesine hizmet eder. Yaz aylarında Atina Plajları’na seyahat etmenin en kolay yolu tramvaylardır.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.