SAYFA BAŞINA DÖN

Atina'ya Nasıl Gidilir?

Türkiye ve pek çok ülkeden Atina’ya hava yolu ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Pegasus Hava Yolları Atina uçak bileti sayfasını ziyaret ederek, uçuş noktaları ve tarihlerine göz atabilirsiniz.

Atina Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Athens Eleftherios Venizelos Uluslararası Havaalanı, şehir merkezinden yaklaşık 27 km uzaklıktadır. Havalimanı’ndan Atina şehir merkezine; metro, tren ve otobüs gibi toplu taşıma araçları ile gidilebilir. Havalimanından şehir merkezine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz Hat 3(Blue Line)’ü kullanabilirsiniz. 4. ve 5. çıkıştan binebileceğiniz otobüsler de şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır.

Havalimanından Koropi, Atina, Piraeus destinasyonlarına ulaşım sağlayan banliyö trenini de kullanabilirsiniz. Banliyö treni ile ortalama ulaşım süresi diğer seçeneklere göre daha uzundur.

Daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz, Pegasus araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Seyahat tarihleriniz, bütçeniz ve talepleriniz doğrultusunda sunulan araç seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.