Bişkek’e Nasıl Gidilir?

Turistlerin uğrak yeri olan Bişkek’e hava yolu ile gidilebilir. Türkiye ve Bişkek arası uçak ile 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kırgızistan Türkiye’den vize istemediği için pasaport işlemleri kolay bir şekilde tamamlanır. Bilet ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Bişkek uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.  

UCUZ UÇUŞ BUL

Manas Uluslararası Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için tercih edilebilecek en rahat yol taksilerdir. Bişkek’te taksiler yaygın olarak kullanılır ve uygun fiyatlıdır. Havalimanından şehir merkezine giden otobüsler de bulunmaktadır. Havalimanında bulunan 380 numaralı otobüse binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otobüsler 06.40-21.00 arasında çalışmaktadır. Otobüs ücreti 40 Som’dur ve yolculuk 40 dakika sürmektedir.  

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.