SAYFA BAŞINA DÖN

Bişkek'ten Ne Alınır?

Bişkek alışveriş

Bişkek’te büyük alışveriş merkezleri arasında Tsum Center ve Bişkek Park bulunmaktadır. Uygun fiyatlara buradan alışveriş yapabilirsiniz. Bişkek şehrinde popüler alışveriş alanları olan Oş Pazarı ve Dordoy Pazarı’na da gidebilirsiniz. Bu pazarlardan taze yiyecekler ve hediyelik ürünler satın alabilirsiniz. Bişkek’ten hediyelik eşya olarak Kırgız kıyafetleri, kalpak, el dokuması halı ve kilim alabilirsiniz. Renkli desenleri olan el dokuması halı ve kilim fiyatları diğer ürünlere göre pahalıdır.  

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.