SAYFA BAŞINA DÖN

Cenevre Şehir içi Ulaşım

Cenevre ulaşım

Cenevre şehir içi ulaşım bakımından oldukça gelişmiş bir kenttir. Şehir için ulaşım detaylarının yer aldığı UNIRESO uygulamasını indirerek; otobüs, tramvay ve trenlerin güzergah ve saat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Cenevre’de tramvay, tren, otobüslerin yanı sıra taksi tekneleri ile de ulaşım sağlanıyor. Şehrin en ilgi çekici toplu taşıma aracı olan taksi trenler şehre gelen turistler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Şehirde bilet fiyatları da oldukça uygun. Bu nedenle şehir halkı taksilere ihtiyaç duymadan ulaşımını sağlayabiliyor.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.