Cenevre’ye Nasıl Gidilir?

Her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Cenevre’ye, Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı seferleri ile direkt ulaşılabilir. İstanbul dışındaki şehirlerden ise Pegasus’tan Cenevre uçak bileti satın alarak İstanbul aktarmalı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Cenevre Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Cenevre Havalimanı şehir merkezine 5 km uzakta yer alır. Havalimanından şehir merkezine kadar yürüyüş yolu bulunur. Yürüyüş yolunu kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlanabilir. Aynı zamanda havalimanının hemen çıkışında yer alan otobüs duraklarından 10 numaralı otobüse binilerek de şehir merkezine gidilebilir.  Daha konforlu bir ulaşım tercih ederseniz Pegasus araç kiralama hizmetini kullanarak, seyahatiniz için ideal aracı kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.