Charleroi’ye Nasıl Gidilir?

Türkiye’den Charleroi’ye hava yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan direk uçuşla gidebilir veya diğer şehirlerden seyahat tarihlerinize göre Sabiha Gökçen aktarmalı olarak Charleroi'ye ulaşabilirsiniz. Seyahat tarihlerinizi planladıktan sonra Charleroi uçak bileti sayfasını ziyaret ederek uçak seferleri için seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Brüksel-Charleroi Havaalanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehrin 11 km dışında bulunan Brüksel Charleroi Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Havaalanı çıkışlarında yer alan A kodlu otobüsleri kullanarak 20 dakikalık bir yolculuk ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havaalanından yarım saatte bir kalkan otobüsleri kullanarak dilerseniz Brüksel’e de gidebilirsiniz. Gezinizin geri kalanında hem Charleroi hem Belçika’da rahatlıkla dolaşabileceğiniz bir diğer seçenek olan araç kiralama seçeneğini için Pegasus araç kiralama sayfasını gözden geçirebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.