Doha'ya Nasıl Gidilir?

Dünyanın gözde turistik merkezlerinden biri haline gelen Doha, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapar. Pegasus Hava Yolları'nın İstanbul Sabiha Gökçen kalkışlı uçak seferleri ile direkt, diğer şehirlerden İstanbul aktarmalı olarak şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş tarihleri ve detayları için Doha uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Doha Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Doha Havalimanı şehir merkezinden yaklaşık 15 kilometre uzakta yer alır ve havalimanından şehir merkezine shuttle, otobüs, metro ve taksilerle ulaşım sağlanır. Havaalanının önünden kalkan otobüslere, havalimanından satın alabileceğiniz “Karwa Smartcard” kartını kullanarak binebilirsiniz. 747 ve 777 numaralı ve 24 saat hizmet veren otobüsler 20 dakikada bir; 737 ve 109 numaralı otobüsler 30 dakikada bir şehir merkezine hareket eder.

Daha hızlı bir ulaşım için taksi tutabilir ya da Pegasus araç kiralama sayfası üzerinden, seyahat tarihlerinize göre sunulan araç seçeneklerini inceleyebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.