SAYFA BAŞINA DÖN

Düsseldorf'a Nasıl Gidilir?

Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha gökçen Havalimanı’ndan Düsseldorf ’a aktarmasız uçuşları vardır. Diğer şehirlerden Düsseldorf ’a Pegasus’tan Düsseldorf  Uçak Bileti  satın alarak İstanbul aktarmalı ulaşabilirsiniz. Düsseldorf ’ta yer alan bir diğer havalimanı da Düsseldorf  Weeze Havalimanı’dır. Kent merkezine 80 km uzaklıkta olan havalimanından charter seferleri yapılır.

UCUZ UÇUŞ BUL

Düsseldorf  Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Düsseldorf  Uluslararası Havalimanı, Almanya’nın en büyük 3. havalimanıdır. Şehre 6 km uzaklıkta bulunan havalimanından şehre ulaşmak için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama imkânlarını kullanabilirsiniz. Havalimanından 15-20 dakikalık aralıklarla kalkan trenler ile şehre rahatça ulaşabilirsiniz.  Havaalanının terminal binasının altındaki 1 numaralı istasyondan hareket eden S7 numaralı tren, Düsseldorf  şehir merkezine 15 dakikada varır.

Havalimanından şehir merkezi ve civarına 5 ayrı otobüs hizmeti de bulunur. Sadece sergi ve fuar döneminde çalışan 896 (Havaalanı- Messegelände) numaralı otobüs haricinde, Rheinbahn tarafından işletilen otobüslerin numaraları şöyle: SB 51 (Havaalanı - Theodor-Heuss-Brücke - Meerbusch-Büderich - Kaarst), 721 (Havaalanı – Şehir Merkezi – Merkez Tren İstasyonu - Tannenhof), 727 (Havaalanı - Freiligrathplatz - Lohausen), 760 (Havaalanı - Lichtenbroich - Ratingen- Merkez). Otobüsler için Zone A bileti gereklidir. Otobüs ile ulaşımda daha detaylı bilgi almak için Rheinbahn sayfasını inceleyebilirsiniz.

Şehir merkezine taksi ya da Pegasus araç kiralama hizmetinden faydalanarak da şehre ulaşabilirsiniz.  


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.