Erzurum Otelleri: Erzurum’da Nerede Kalınır?

“Erzurum’da nerede kalınır?” sorusuna verilebilecek birçok cevap var. Palandöken çevresindeki beş yıldızlı otellerden şehir merkezindeki iş otellerine kadar Erzurum’da keyifli ve konforlu bir konaklama sunan Erzurum otellerinde kalırken Anadolu misafirperverliğini yaşamaya hazır olun.

Erzurum'da nerede kalınır

Erzurum’da konaklama, genelde şehrin kayak merkezi olan Palandöken’in eteklerindeki lüks otellerde gerçekleşiyor. Ancak şehir merkezinde de konaklama için alternatifler mevcut. Erzurum’da fiyat seçeneği olarak geniş bir yelpazede kendiniz için en uygun konaklama alternatifini bulabilirsiniz. Kış sezonunda Erzurum’a kayak için uçuyorsanız otel rezervasyonunuzu çok önceden yaptırmayı ihmal etmeyin. Bu dönemde Erzurum otellerinin doluluk oranları ciddi oranda yükseliyor. Tabii Erzurum uçak bileti fiyatları da...

Ama önce kalacağınız otele karar vermeniz için size birkaç önerimiz var:

Dedeman Palandöken

Palandöken’de bulunan Dedeman Otel şehrin en lüks otellerinden biri. Kayak mevsiminde yurt içi ve yurt dışından birçok misafir ağırlayan Dedeman Palandöken, ortalamanın üstünde fiyatlara sahip olsa da kusursuz bir hizmet anlayışına sahip.

Adres: Kayak Yolu, Palandöken

Tel: 0442 316 2414

Polat Erzurum Resort Hotel

Kayak döneminde yer bulmanın çok zor olduğu Erzurum’da önceden rezervasyon yaptırarak Polat Resort Otel’de uygun fiyat ve mükemmel konforla konaklamanız mümkün. Kayak yapmak isteyen misafirler için mükemmel konumuyla oldukça cazip.

Adres: Kayak Yolu, Palandöken

Tel: 0442 232 0010

Grand Hitit Hotel

Erzurum’un merkezindeki bu otel özellikle bahar aylarında kültür turizmi yapmak için gelen misafirlerin tercih edebileceği konumuyla temiz ve sıcak konaklama seçeneklerinden biri.

Adres: Kazım Karabekir Cad. No: 26

Tel: 0442 232 5001

Rafo Hotel

Şehir merkezine yakın konumuyla Rafo Otel, ekonomik ve konforlu bir konaklama için tercih edilebilecek keyifli mekan alternatiflerinden biri.

Adres: Aşağı Mumcu Mah. Millet Bahçe Sok. No: 25

Tel: 0442 235 0225

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.