SAYFA BAŞINA DÖN

Erzurum’a Ne Zaman Gidilir?

“Erzurum’a ne zaman gidilir?” sorusunun yanıtı, tatil planına göre değişiyor. Amacınız kayak ve snowboarding yapmak ise kış ayları başta olmak üzere ilkbaharın ilk aylarına ya da sonbaharın son aylarına kadar geniş bir zaman aralığını tercih edebilirsiniz. Soğuklardan hoşlanmıyorsanız Erzurum seyahatinizi kesinlikle kış ayları dışında bir zaman için planlamanızı öneriyoruz; çünkü Erzurum’un soğuğu pek meşhur.

Erzurum'a ne zaman gidilir

Erzurum’un doğasını ve tarihini yerleri keşfetmek, rafting yapmak ya da bir gurme turuna çıkmak isterseniz Erzurum uçak biletini nisan ile ekim ayları arasında ayırtabilirsiniz.

Erzurum’a ekonomik bir şekilde uçmak isterseniz de okulların açılma ve kapanma dönemlerini es geçebilirsiniz. Bu dönemler içerisinde üniversite öğrencileri ve tatilden dönen aileler, Erzurum uçuşlarında yoğun bir talep oluşturuyor ve fiyatlar normalin yukarısında seyredebiliyor.

Erzurum'a Nasıl Gidilir?

 

Erzurum Havalimanı

1966 yılında hizmete açılan Erzurum Havalimanı, şehir merkezine 16 km uzaklıkta bulunan küçük ve pratik bir tesis olarak Erzurum uçuşları için hizmet veriyor. İçerisinde kafe, araç kiralama ofisi ve sağlık hizmetleri bölümü olan havalimanı, Erzurum uçuşları öncesinde ve sonrasında konforlu bir bekleme alanı sunuyor.

Erzurum Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için taksi ve belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Havalimanı bünyesinde araç kiralama seçeneği dışında Erzurum havalimanı servisleriyle de Palandöken’i de kapsayan bir şekilde Erzurum ulaşımını sağlayabilirsiniz.

Tel: 0442 327 2835


 

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.