Erzurum’a Ne Zaman Gidilir?

“Erzurum’a ne zaman gidilir?” sorusunun yanıtı, tatil planına göre değişiyor. Amacınız kayak ve snowboarding yapmak ise kış ayları başta olmak üzere ilkbaharın ilk aylarına ya da sonbaharın son aylarına kadar geniş bir zaman aralığını tercih edebilirsiniz. Soğuklardan hoşlanmıyorsanız Erzurum seyahatinizi kesinlikle kış ayları dışında bir zaman için planlamanızı öneriyoruz; çünkü Erzurum’un soğuğu pek meşhur.

Erzurum'a ne zaman gidilir

Erzurum’un doğasını ve tarihini yerleri keşfetmek, rafting yapmak ya da bir gurme turuna çıkmak isterseniz Erzurum uçak biletini nisan ile ekim ayları arasında ayırtabilirsiniz.

Erzurum’a ekonomik bir şekilde uçmak isterseniz de okulların açılma ve kapanma dönemlerini es geçebilirsiniz. Bu dönemler içerisinde üniversite öğrencileri ve tatilden dönen aileler, Erzurum uçuşlarında yoğun bir talep oluşturuyor ve fiyatlar normalin yukarısında seyredebiliyor.

Erzurum'a Nasıl Gidilir?

 

Erzurum Havalimanı

1966 yılında hizmete açılan Erzurum Havalimanı, şehir merkezine 16 km uzaklıkta bulunan küçük ve pratik bir tesis olarak Erzurum uçuşları için hizmet veriyor. İçerisinde kafe, araç kiralama ofisi ve sağlık hizmetleri bölümü olan havalimanı, Erzurum uçuşları öncesinde ve sonrasında konforlu bir bekleme alanı sunuyor.

Erzurum Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için taksi ve belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Havalimanı bünyesinde araç kiralama seçeneği dışında Erzurum havalimanı servisleriyle de Palandöken’i de kapsayan bir şekilde Erzurum ulaşımını sağlayabilirsiniz.

Tel: 0442 327 2835


 

 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.