Kayseri Otelleri: Kayseri'de Nerede Kalınır?

Kayseri sultanhanı

Her bütçeye uygun konaklama alternatifi bulunan Kayseri’de, konaklamanızı seyahat amacınız doğrultusunda biçimlendirebilirsiniz. Eğer Kayseri’nin gezilecek yerlerine yakın ve merkezi bir lokasyonda olmak isterseniz, Kocasinan veya Melikgazi bölgelerinde bulunan otel ve pansiyonları tercih edebilirsiniz. Wyndham Grand, Holiday Inn, Ibis Kayseri ve Novo Otel, Kocasinan’ın; Radisson Blu, Efra Suite ve Büpa Otel ise Melikgazi’nin en çok tercih edilen otelleri arasında yer alıyor.

Eğer bir iş seyahatindeyseniz ve önceliğiniz havaalanına yakın olmak ise, tercihinizi Melikgazi’de bulunan konaklama seçeneklerinden yana kullanabilirsiniz. Eğer seyahatinizi Erciyes için planladıysanız; Ramada Resort, Magna Chalet gibi büyük otelleri değerlendirebilir veya Amalia Erciyes gibi butik bir otel tercih edebilirsiniz.

Kayseri’nin pek çok bölgesinde günlük veya daha uzun vadeli opsiyonlarıyla ev-apart kiralama imkânı da bulunuyor.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.