SAYFA BAŞINA DÖN

Kayseri'ye Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin popüler turistik rotalarından biri olan Kayseri’ye, yurt içi ve yurt dışında pek çok şehirden hava yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş noktaları ve saatlerini Kayseri uçak bileti sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kayseri Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan merkeze ulaşımda; servis, otobüs, taksi ve araç kiralama gibi pek çok seçenek mevcut. Bu seçeneklerden ilki, Kayseri Havalimanı’na inen tüm uçuşlar için düzenlenen Havaş servisleri. Yolculuk süresi yaklaşık 30 dakika olan bu servislerin, yolcu indirme duraklarını Havaş sayfası üzerinden görebilirsiniz. Kayseri Havalimanı’ndan her 20 dakikada bir kalkan ve Erciyes Kayak Merkezi dâhil şehrin birçok noktasına ulaşım sağlayan; 4, 100, 101, 102 ve 270 numaralı belediye otobüsleriyle de şehir merkezine gidebilirsiniz. Hem şehir merkezine ulaşımda hem de seyahatiniz boyunca daha konforlu bir seçenek arayışındaysanız, Pegasus’un seyahat tarihiniz ve beklentilerinize göre oluşturduğu araç kiralama seçeneklerini inceleyebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.