SAYFA BAŞINA DÖN

Manchester Şehir İçi Ulaşım

Manchester Şehir İçi Ulaşım

Şehir içi ulaşımın oldukça gelişmiş olduğu şehirde; tramvay, metro, otobüs ve taksi gibi pek çok ulaşım seçeneği bulunur. Belediyenin resmi web sayfası aracılığıyla, tüm ulaşım alternatiflerinin güzergah va kalkış saatleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Şehirde farklı kategorilerde düzenlenmiş (öğrenci, turist vb.) seyahat kartlarından size uygun olanı temin ederek, daha avantajlı biçimde seyahat edebilirsiniz. Bu kartları da belediyenin sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.