Manchester’a Nasıl Gidilir?

Manchester’a gitmek için Londra uçak bileti alabilir ve akabinde trenle 2 saatte Manchester’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Pegasus Hava Yolları ile Türkiye'nin her şehrinde Londra’ya direkt veya aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz. Londra uçuş noktaları ve tarihleri için,  Manchester uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Manchester Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Londra Stansted Havalimanı’ndan Manchester şehir merkezine, ülkenin gelişmiş tren ağı sayesinde kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Manchester’in tüm merkezi noktalarına direkt ulaşım sağlayabileceğiniz trenlerin hareket saati ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ulaşım hattının resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha konforlu bir seyahat yaşamak isterseniz, Pegasus araç kiralama hizmeti aracılığıyla seyahat tarihinize göre sunulan araçlardan ideal aracınızı seçebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.