SAYFA BAŞINA DÖN

Marsilya Şehir İçi Ulaşım

Marsilya limanı

Marsilya şehir için ulaşım; metro, tramvay, otobüs ve taksiler ile sağlanır. Oldukça gelişmiş bir ulaşım ağına sahip olan şehirde, toplu taşıma araçları ile şehrin her noktasına ulaşabilmek mümkündür. Şehrin ulaşım ağı 2 tramvay hattı ve feribotlarla da desteklenir. Şehir içi ulaşımla ilgili detaylı bilgiyi şehrin resmi web sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.