Marsilya’ya Nasıl Gidilir?

Fransa’daki en gözde turizm merkezlerinden biri olan Marsilya’ya, yurt içi ve yurt dışında pek çok şehirden direkt veya aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş tarihleri ve noktaları için, Pegasus Hava Yolları Marsilya uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Marsilya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından şehir merkezine farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur; ancak bu seçenekler arasında uygun fiyatlı olanı otobüslerdir. Novatte Aeroport-Gare St. Charles hattında çalışan ve 15 dakika ara ile kalkan otobüsler aracılığıyla 25 dakikada Marsilya şehir merkezine ulaşabilmeniz mümkündür. Bu otobüslerin dışında şehir merkezine metro ve taksileri de kullanarak ulaşabilirsiniz.

Marsilya seyahatiniz için araç kiralamak isterseniz, Pegasus araç kiralama sayfasına göz atabilir, seyahat tarihlerinize göre sunulan seçenekler arasından ideal aracınızı bulabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.