SAYFA BAŞINA DÖN

Mineralnye Vody'e Nasıl Gidilir?

Mineralnye Vody şehirler tabelası

Mineralnye Vody, kaplıcaları ve doğal güzellikleri ile yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok turistin seyahat ettiği Mineralnye Vody’yi ülkemizden de çok sayıda turist ziyaret eder. Pegasus Hava Yolları ile şehre, İstanbul’dan direkt, diğer şehirlerden ise İstanbul aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş tarihleri ve detayları için Mineralnye Vody uçak bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Mineralnye Vody Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Küçük bir şehir olması sebebiyle toplu ulaşımın çok gelişmediği Mineralnye Vody, havalimanından 4 kilometre uzaklıkta yer alır. Şehir merkezine ulaşım; shuttle taksi ve özel taksiler ile sağlanır.

Havalimanından tren istasyonlarına ulaşım sağlayan 11 numaralı shuttle taksileri kullanabilir, akabinde trenle veya tren istasyonunun yakınından kalkan otobüslerle şehrin merkezi noktalarına ulaşabilirsiniz. İstasyon çevresinden hareket eden 223 numaralı otobüs Pyatigorsk, 107 numaralı otobüs ise Zheleznovodsk bölgesine ulaşım sağlar. Havalimanından tren istasyonuna yaklaşık ulaşım süresi ise 20-25 dakikadır.

Daha hızlı ve konforlu bir ulaşım için taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.