SAYFA BAŞINA DÖN

Mineralnye Vody’e Ne Zaman Gidilir?

Narzan gallery

Kuzey Kafkasya’da bulunan ve ılıman iklimin etkisinde olan Mineralnye Vody’ye seyahat etmek isteyenler için en ideal dönem yaz ayları ve sonbaharın ikinci dönemidir. Kış ve ilkbahar aylarının yağışlı ve soğuk geçmesi şehrin bu dönemde ziyaret edilmesini zorlaştırır. Mineralnye Vody seyahatine en az 2 gün ayırılması tavsiye edilir.

UCUZ UÇUŞ BUL

Mineralnye Vody’deki Festivaller

Mineralnye Vody, haziran ve temmuz aylarında gerçekleşen iki festivalle bilinir. Seyahat tarihlerinizi, şehrin etkinlik takvimine göre organize ederek daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  • Uluslararası Film Festivali (Haziran)
  • Mineral Water Rockers (Temmuz)
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.