SAYFA BAŞINA DÖN

Oslo'dan Ne Alınır?

oslo belediye binası

Açık havada gezerek alışveriş yapmak isteyenler için Karl Johans Caddesi oldukça uygun bir tercihtir. Aradığınız birçok şeyi bir arada bulabileceğiniz dükkânlar, geleneksel giyim, kitap veya hediyelik eşyalar alabileceğiniz mağazalar bu caddede bulunur.

Bölgenin ilginç ürünlerini bir araya getiren ve büyük bir bit pazarı olan Slurpen’i de ziyaret edebilirsiniz. Antika eserler, klasik eşyalar, kitaplar ve birbirinden ilginç sanat eserlerini burada bulabilirsiniz.

Lüks bir alışveriş deneyimi yaşamak isterseniz, özel tasarım butiklerine ev sahipliği yapan Aker Brygge sahil bölgesi de alışveriş için oldukça uygundur.

Merkez tren istasyonuna yakın olan Oslo-City alışveriş merkezi şehrin geri kalanından farklı olarak uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bir merkezdir. Ayrıca Stortorvet adlı alışveriş merkezi de farklı mağazaları da bünyesinde barındırdığı için Oslo’nun önemli alışveriş merkezlerinden birisidir.

Oslo'ya özel hediyeler almak isterseniz ilk olarak İskandinav tarzında işlenmiş gümüş takılar bulabileceğiniz A&C Showroom'u ziyaret edebilirsiniz. Bir diğer hediye ise bölgeye özgü masallardan esinlenerek yapılan Gnomes ve Trol adlı bebeklerdir. Bu bebekleri Quality Shop'u ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.