SAYFA BAŞINA DÖN

Oslo'ya Nasıl Gidilir?

İskandinavya’nın popüler rotalarından birisi olan Oslo’ya Pegasus Hava Yolları aracılığıyla Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direkt uçuşla, Türkiye’nin herhangi şehrinden ise İstanbul aktarmalı olarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Seyahat planınızı yaptıktan sonra size uygun tarihleri seçerek Oslo uçak bileti alabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Oslo-Gardormeon Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinden 50 km uzaklıkta bulunan havalimanından şehir merkezine ulaşımı tren ve otobüs seçenekleri ile rahatça sağlayabilirsiniz. Tren seçeneği ile şehre yaklaşık 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Hızlı tren ve normal tren olarak iki seçeneğiniz mevcut. SAS otobüsleri de tercih edebileceğiniz bir diğer seçenektir.

Ayrıca havalimanı çıkışında bulunan shuttlelar ile de kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine ulaşım saatlerini ve seçeneklerini görmek için Oslo ulaşım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gezinizin tamamını daha konforlu kılmak isterseniz Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Seyahat tarihlerinize göre sunulan araç seçeneklerinden ideal aracınızı seçebilir, havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.