SAYFA BAŞINA DÖN

Rotterdam Şehir İçi Ulaşım

Şehirde toplu taşıma kullanmak isterseniz OV-chipkaart adlı toplu ulaşım kartını edinmeniz gerekiyor. Seyahat planınız doğrultusunda, kartı saatlik veya günlük olarak alabilirsiniz.

Metro hattı, Rotterdam’ın birçok bölgesini birbirine bağlayarak oldukça düzenli bir güzergâh planı ile şehir içi ulaşımınızı kolaylaştırır. Beurs durağı ana metro durağı olarak kullanılmaktadır. Metro pazartesi ve cumartesi günleri 05.30-00.15 arasında çalışırken, pazar günleri ise 07.30-00.15 arasında hizmet verir.

Metro dışında tramvay ve otobüs hattı da ulaşım seçenekleri arasındadır. Özellikle, şehrin merkezi ve önemli noktalarından oluşan güzergahıyla 10 numaralı tarihi tramvay hattı, turistler için şehir turu niteliğindedir. Bu hat haziran ve ağustos ayları arasında çarşamba ve pazar; eylül ayında ise cuma ve pazar günleri hizmet verir. Tüm bunların yanı sıra deniz taksileri, feribotlar ve deniz otobüslerini de kullanabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Rotterdam şehir içi ulaşım

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.