Rotterdam’dan Ne Alınır?

Rotterdam market hall

Rotterdam’a geziniz sırasında alışveriş yapmak istemeniz durumunda birçok alternatifiniz mevcut. Şehirde birçok alışveriş merkezi bulunuyor. Bu nedenle rahatlıkla bir alışveriş planı yapabilirsiniz.

Size önerebileceğimiz birkaç nokta ise; 140'dan fazla mağazası bulunan ve Hollanda’nın en büyük alışveriş merkezi olan Plaza Rotterdam, açık havada dolaşarak alışveriş yapmak isterseniz Mauritskwarter’da bulunan The Van Oldenbarneveltstraat adlı şehrin ünlü alışveriş sokağı, Avrupa’nın ilk yaya alışveriş bölgesi Lijnbaan veya tasarım ve vintage ürünlere meraklıysanız Nieuwe Binnenweg sokağı bunların bazıları.

Ayrıca Rotterdam’da Pazartesi günleri hariç şehrin birçok bölgesinde pazarlara da rastlayabilirsiniz. 400’den fazla tezgahı ile Avrupa’nın en büyük sokak pazarı olan Black Markt da bu pazarlardan birisi. Böylece geziniz sırasında birçok farklı alışveriş alternatifini de bir arada yaşayabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.