SAYFA BAŞINA DÖN

Sivas'a Ne Zaman Gidilir?

Sivas karasal iklimin tam olarak yaşandığı bir şehirdir. Kışları çok soğuk ve çoğunlukla kar yağışlı, yazları ise oldukça sıcak ve kuraktır. Yılın ortalama 4-5 ayı her yer kar ile örtülüdür. Bu nedenle şehre gidilebilecek en güzel zaman ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Gerek tarihi yapıları ve gerek doğal güzelliklerini doyasıya görmek için şehre yapılacak ziyaretlerin 3-4 gün olmasında fayda vardır.

UCUZ UÇUŞ BUL

Sivas’taki Festivaller

Gerek tarihi ve gerekse kültürü ile oldukça sosyal bir kent olan Sivas’ta her yıl çeşitli festivaller düzenlenir. Tüm etkinlik ve festival programına Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sivas’ta yıl içerisinde düzenlenen çeşitli etkinlikler ve festivaller:

  • Yıldızeli – Banaz Pir Sultan Abdal Etkinliği (Haziran)
  • Uluslararası Kangal Köpek Festivali (Temmuz)
  • Divriği Halk Ozanları Festivali (Temmuz)
  • Hafik Kültür ve Turizm Festivali (Temmuz)
  • Yıldızeli Geleneksel Karakucak Güreşleri (Ağustos)
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.