Tahran'a Nasıl Gidilir?

Pegasus Hava Yolları’nın Tahran’a İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı direkt uçuş seferleri vardır. Başka şehirlerden Tahran’a gitmek için Pegasus’tan Tahran uçak bileti alabilir ve İstanbul aktarmalı olarak Tahran’a ulaşabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Tahran Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Tahran Uluslararası İmam Humeyni Havalimanı şehir merkezinden yaklaşık 40 kilometre uzakta yer alıyor. Şehir merkezine ulaşım; otobüs, metro, taksi ya da araç kiralama seçenekleriyle sağlanıyor. Havalimanının hemen dışında yer alan duraktan kalkan otobüslerin düzenli bir saati bulunmuyor. Yolcu sayısına göre araç dolunca kalkan havaalanı otobüsleri, geceleri hizmet vermiyor.

Havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayan bir diğer toplu taşıma aracı da metro. 24 saat boyunca hizmet veren Tahran metrosunun kırmızı hattını izleyerek şehir merkezinde istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine ulaşım sağlamanın en kolay yolu ise taksiler. Havalimanında yer alan taksi duraklarından pazarlık yaparak şehir merkezine daha uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Seyahatinizde araç kiralamayı düşünüyorsanız, Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret ederek ideal aracınızı bulabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.