SAYFA BAŞINA DÖN

Tahran'da Nerede Ne Yenir?

Tahran yemekleri

İran ve Fas mutfağının en lezzetli yemeklerini tadabileceğiniz Tahran’da, geleneksel yemek yapan birçok restorana rastlayabilirsiniz. Şehirde restoranlar genellikle şehrin en işlek caddesi Hor Meydanı Caddesi ve 17 kilometre uzunluğa sahip Vel Asr Caddesi’nde bulunur. Daha lüks ve üst düzey hizmet için Tajrish caddesindeki mekânları tercih edebilirsiniz. Tahran’da popüler restoranlar ve yemekler:

  • Çelo Kebap, Barg kebabı, Taas Kebabı: Nayeb Restoran, Shater Abbas, Hayyam Restoran
  • Tavuk ve Kebap: Şaraf El İslam Restoran
  • Uzak Doğu Yemekleri: Monsoon Restoran
  • Hosseini Kebabı, Sholeh zard, Fesenjoon: Alborz Restoran, Ali Ghapoo
  • Deniz Mahsulleri: Gilaneh Restoran
  • Hint Yemekleri: Tandoor
  • Dünya Mutfağı: Bistango Restaurant
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.