SAYFA BAŞINA DÖN

Tahran'a Ne Zaman Gidilir?

Tahran ne zaman gidilir

Kış mevsiminde oldukça soğuk olan Tahran’a yaz aylarında gidilmesi önerilir. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında ılık bir havaya sahip olan şehirde bunalmadan ve üşümeden dilediğiniz bölgeleri gezebilirsiniz. Mayıs ile eylül ayları arasında planlayabileceğiniz Tahran geziniz için 3 günlük zaman ayırmanız yeterlidir.      

UCUZ UÇUŞ BUL

Tahran Festivalleri

Yıl içinde pek çok festivale ev sahipliği yapan Tarhan, kendine özgü eğlence seçeneklerine sahiptir. Tahran gezinizi planlamadan önce festival tarihlerine göz atmanız ve seyahatinizi bu doğrultuda planlamanız daha eğlenceli bir hale getirebilir.

  • Uluslararası Fecr Film Festivali (Şubat)
  • Tahran Kitap Fuarı (Mayıs)
  • Tahran Kukla Tiyatrosu Festivali (Ağustos)
  • Parvin Etesami Uluslararası Kadın Filmleri Festivali (Aralık)
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.