SAYFA BAŞINA DÖN

Tiflis’te Gezilecek Yerler

Köklü bir geçmişe sahip olan tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile Tiflis'te gezilecek pek çok turistik yer bulunuyor.

Tbilisi Old Town

Tiflis Old Town

Kentin en gözde turistik noktalarından bir tanesi Tblisi Old Town’dur. Tiflis Özgürlük Meydanı’ndan Barış Köprüsü’ne kadar olan alanı kapsayan bu bölgede bulunan tarihi evler oldukça büyüleyici ve nostaljiktir.

Narikala Hisarı 

Tiflis Narikala Hisarı

4.yüzyıldan günümüze dek varlığını sürdüren nadir yapılardan olan Narikala Hisarı, pek çok hasara uğramış olsa da hala etkileyiciliğini koruyor. Tarih severlerin mutlaka görmesi gereken bu hisarın bir yüzü hamamların olduğu Abanotubani bölgesine, diğer yüzü ise büyüleyici manzarasıyla Botanik Bahçesi’ne bakıyor.

Sülfür Hamamları

Tiflis Sülfür Hamamları

Tiflis’in en meşhur rotaları; medikal etkisi olduğuna inanılan sülfür hamamlarıdır. Dünyanın dört bir yanından pek çok turist sadece sülfür hamamlarını kullanmak için Tiflis’i ziyaret eder. Şifa kaynağı olarak tanımlanan bu hamamlar, yapılan sağlıklı masajlarıyla da oldukça ünlüdür.

Avlabari Bölgesi

Bölgeye Avlabari metrosu ile kolaylıkla ulaşım sağlanıyor. Bölgede dolaşarak Gürcistan’a özgü dinamikleri gözlemleyebilir, toplumsal ve kültürel dokuyu en yakından deneyimleyebilirsiniz.

Özgürlük Meydanı

Tiflis Özgürlük Meydanı

Sovyet döneminden günümüze kadar ulaşmayı başaran meydan, eksiden Lenin Meydanı olarak adlandırılıyordu. Günümüzde Özgürlük Meydan olarak adlandırılan meydan, şehrin nabzının attığı özel noktalar arasında yer alıyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.