SAYFA BAŞINA DÖN

Tiflis'e Nasıl Gidilir?

Her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Tiflis’e pek çok şehirden hava yolu ile konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Tiflis uçak bileti sayfasını ziyaret ederek, uçuş noktalarını detaylıca inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Tiflis Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Tiflis Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için havaalanının önünden hareket eden otobüsleri ya da taksileri kullanabilirsiniz. 17 kilometrelik bir mesafede bulunan havalimanından yaklaşık 40 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Daha hızlı ve konforlu bir yolculuk için taksi ya da Pegasus araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.