SAYFA BAŞINA DÖN

Erbil'den Ne Alınır?

Erbil Royal Mall

Erbil’de alışveriş yapabileceğiniz yöresel çarşıların yanında modern alışveriş merkezleri de bulunur. Family Mall, Majidi Mall ve Royal Mall’da Türk ve dünya markalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Erbil'de özellikle pestil, ceviz ve kuru incir gibi gıdalar meşhurdur. Erbil ziyaretinizden dönerken kendinize ve sevdiklerinize bu yiyecekleri alabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.