SAYFA BAŞINA DÖN

Erbil’e Nasıl Gidilir?

Ticari ve turistik açıdan son yıllarda büyük bir ilerleme kaydeden şehre, Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direkt uçuş seferleri vardır. İstanbul dışından Erbil’e İstanbul aktarmalı olarak ulaşılabilir. Uçuş tarihleri ve detayları için Erbil uçak bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Erbil Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Erbil Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım; havalimanı servisleri ve taksiler ile sağlanmaktadır. Havalimanından 15 dakikada bir kalkan servisler ile şehir merkezine ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha hızlı bir ulaşım isterseniz taksileri de kullanabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.