Frankfurt Şehir İçi Ulaşım

Frankfurt şehir içi ulaşım

Yer altı (U-Bahn), otobüs, tramvay (Straßenbahn) sistemlerine sahip olan Frankfurt toplu taşıma konusunda oldukça gelişmiştir. Banliyölere ulaşım için S-Bahn hattı; eski şehir (Römer) içine gitmek için ise U-Bahn hattı, U5,U4 ya da 11 numaralı tramvay hattı kullanılır. Bu araçları kullanabilmek için günlük, haftalık ya da tek binişlik bilet satın almalısınız. Bilet satışları için bilet makineleri kullanılır. Türkçe dil seçeneğinin de olduğu bu makinelerden bilet satın alarak tramvay ve otobüslere binebilirsiniz. Frankfurt’a özgü “Frankfurt Karte” satın alarak birçok müze ve turistik rotayı indirimli gezebilir ve toplu taşıma sistemlerini sınırsız kullanabilirsiniz.

Frankfurt şehir merkezinde bisiklet yolları oldukça geniştir. Dilerseniz yakın mesafelere bisiklet kiralayarak da gidebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.