Frankfurt'a Nasıl Gidilir?

Dünyanın en büyük ve en kalabalık havalimanlarından birine sahip olan Frankfurt’a Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşen direkt uçuşları vardır. Diğer şehirlerden Frankfurt’a, Pegasus’tan Frankfurt uçak bileti alarak İstanbul aktarmalı şekilde ulaşabilirsiniz. 

UCUZ UÇUŞ BUL

Frankfurt’tan Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Frankfurt Uluslararası Havalimanı şehir merkezinden yaklaşık 12 kilometre uzaktadır. Havalimanından şehir merkezine gidebilmek için taksi, otobüs, araç kiralama ve banliyö treni olan S-Bahn seçeneklerini kullanabilirsiniz. Havalimanının hemen içerisinde yer alan S-Bahn hattının S8 ve S9 trenleri ile 15 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Havalimanının Terminal 1 ve Terminal 2 bölümlerinden kalkan otobüsleri de şehir merkezine gitmek için kullanabilirsiniz. Taksi tercih etmek istiyorsanız Almanya'da en çok kullanılan uygulaması MyTaxi ile 15-20 dakikada şehir merkezine gidebilirsiniz.

Seyahatinizi daha konforlu hale getirmek ve araç kiralamak isterseniz Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Pegasus’un seyahat tarihlerinize göre sunduğu araç alternatiflerinden size uygun aracı seçebilir, havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.